Popiela przedstawia...

• autor: Apolinary Popiela, 2011-01-30 23:46

Dzisiaj zakończyłem pisanie rozdziału pracy licencjackiej, ale wena trzyma mnie dalej więc postanowiłem coś spłodzić na lekko zakurzoną pod względem felietonów itp rzeczy stronę livinterusu ;] Dzisiaj nie będę pisał o śmiesznych linkach czy pięknych paniach (jak to mam w zwyczaniu... No dobra o tym też będzie, ale w zakończeniu).

Zamknąłem SPSS-a i pierwszą czynnością jaką wykonałem było otworzenie przeglądarki i sprawdzenie rezultatu meczu. Elite wygrało pewnie 4-0 z Piaskowianką... można by mówić o zgnieceniu rywali przez bardziej doświadczonych rywali. Bądź co bądź Elite to jeden z najstarszych footstarowych klubów w Polsce. Popatrzmy na to z innej strony. Nowe możliwości, które zapewnia nam gra niszczą jej atrakcyjność. Cieżko przyciągnąć nowych graczy a starym sie to po prostu nudzi jak cholera (również ja się do nich zaliczam). Czasem mam wrażenie, że siedzę tutaj już kolejny rok (4 lata !!) tylko dlatego, że lubie kilka osób i działam z czystego przywiazania. Ponadto w życiu prywatnym rzadko się zdarza pojechać z anonimowymi ludźmi "pod namiot". Chociaż z tym namiotem to też różnie było... Wracając do tematu B-Ligi, popatrzcie sami jak to słabo wygląda. W B-1 jedynymi zespołami, które sie liczą są EliTe, SOPOT, Piaskowianka. Najśmieszniejsze jest to, że tą ostatnią wyprzedzają Kosynierzy Katowice a po Myszczach została tylko rozpoznawalna nazwa. Ciężko odróżnić, która druzyna to bot a która jest prowadzona przez prawdziwego menagera. Przejdzmy dalej... B-2 Tam też 3 zespoły żywe Sancti, T6Mid czyli dawny MidExp oraz Flota. Taka sytuacja przypomina mi dawne C-ligi, chociaż nie wiem czy to też nie byłaby obraza dla starej C-ligi. I tutaj nasuwa mi się pytanie, jaka jest zasadność istnienia w tym momencie ligi D? Dobra sprawa puknąć sobie jakiegoś partyzanta 20 bramkami, ale czy to ma coś wspólnego z przyjemnością? Rozumiem, że ktoś może nie mieć zbyt wielkich ambicji co do gry, ale jak już gramy to grajmy z innymi. Z perspektywy czasu Wydaje mi się, że udostępnienie takich możliwości jak menadżerka w innych krajach było jednak błędem. Klikam czasem w to śmieszne forum i widzę, że sporo osób gra u kebabów, afroamerykanów czy innych wynalezionych ligach. Dajcie Mozambik zrobimy Polską kolonię i rozwalimy cały świat. Kolejną ciekawą kwestią wartą poruszenia są wybory. Wybory po raz kolejny przyciągneły tłumy... Dobrze, że wygrał Łebkowski to moze jego nie będą chcieli go tak szybko obalać. Krystian i tak uważam, że wygrałeś tylko dzięki reklamie w mojej mowie wyborczej, ale gratulacje ;] Muszę przyznać, że aż 6 głosów na moją osobę, bardzo mnie zaskoczyło, bo jak sami widzieliście sam start miał mieć raczej charakter humorystyczny. Raz był na lepszym poziomie raz na słabszym... cześciej na słabszym, ale cóż dostosowałem się do spadku jakości gry. Dzisiaj wydaje mi się, że footstar można porównać do naszej klasy. Ciągle działa, ale wszyscy uciekają albo zostają dla ludzi, którzy jeszcze tam są... Na zakończenie chciałbym podziękować ludziom, którzy jeszcze coś wrzucają do śmiesznych linków i pięknych pań, bo w przeciwnym wypadku mógłbym darować patrzenie na jakiekolwiek forum footstara.

Pozdro Wariaty !!!

Popiela

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.