O klubie/ The Club

Livinterus Football Club

Drużyna założona przez charyzmatycznego Izydora Delfiedora, któremu w prowadzeniu zespołu pomagają Longin Kimono i Konrad Kura. Cała trójka zna się w realnym życiu i dlatego koncepcja drużyny, piłkarzy, którzy mieli ją zasilić, treningu drużynowego i wielu innych rzeczy zostało ustalone na długo przed powstaniem Livinterusu.

Livinterus Football Club wziął się z połączenia nazw ulubionych drużyn piłkarskich trójki sztabu szkoleniowego - Liverpoolu FC, Interu Mediolan i Juventusu Turyn. Podobnie jest z nazwą stadionu - Sanfield - połączenie San Siro i Anfield Road.

Klub powstał 23 października 2008 roku, na dwie kolejki przed końcem siódmego sezonu. Wcześniej nazywał się Widzew Rzeszów i Górnik Zabrze. Zagwarantowane miał utrzymanie się w lidze, dzięki czemu możliwe było spokojne przygotowanie się do kolejnego sezonu.

Celem drużyny na sezon ósmy jest utrzymanie się w najsilniejszej ze wszystkich C lig. - OSIĄGNIĘTY

Celem drużyny na dziewiąty sezon jest awans do B ligi. - OSIĄGNIĘTY

Celem drużyny na dziesiąty sezon jest utrzymanie się lidze B2.

Livinterus Football Club

A team created by the charismatic Izydor Delfiedor, who is supported by Longin Kimono and Konrad Kura. All three of them know each other in real life, so the ideas about the team, players which would support it, team training and much more were born long before Livinterus' birth.

Livinterus came from joining the names of the management team's favourite clubs - Liverpool, Inter and Juventus. As also with the ground - Sanfield - San Siro and Anfield Road coming together as one.

The club began its official existance on the 23rd of October, 2008, 2 games before the end of season 7. Before it was known as Widzew Rzeszow and Gornik Zabrze. Livinterus was guaranteed a place in the league, which allowed the management a lot of time to prepare for the new season.

Our aim for season 8 is avoiding relegation from the best of C leagues, C-4. - REACHED

Our aim of season 9 is advance to higher league. - REACHED

Our aim for season 10 is avoiding relegation from B2 league.

Użytkownicy FSa
Ładowanie...